Oferta pracy

Szef Zmiany - w nowo otwartej restauracji

Hr Progress sp. z. o. o.O firmie

  • Magnice (pow. wrocławski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Firma z branży usług cateringowych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojego zespołu Osoby na stanowisko Szef Zmiany - w nowo otwartej restauracji

Szef Zmiany - w nowo otwartej restauracjiNumer ref.: Lokalizacja: Magnice

Opis Stanowiska:

  • zarządzanie pracą kuchni: rozdzielanie i wydawanie zadań dla personelu kuchennego
  • układanie i tworzenie przepisów do  menu
  • udział i nadzór nad realizacją produkcji
  • kontrola jakości produktów
  • przyjmowanie zamówień towarów
  • sporządzanie miesięcznych remanentów

Wymagania:

  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku ( mile widziane doświadczenie w żywieniu zbiorowym)
  • dyspozycyjność
  • sumienność

Gwarantujemy:

  • umowa zlecenia lub umowa o pracę po okresie próbnym
  • elastyczny grafik
  • system szkoleń
  • system nagród
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych HR Progress spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (Arkuszowa 39, 01-934 Warszawa), w celu prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania, a zgoda może być odwołana w każdym czasie, co nie wpłynie na ważność przetwarzania danych osobowych dokonanych na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Więcej informacji o naszej firmie znajduje się na:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy