Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Szef Zmiany

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-08-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Telepizza.pl poszukuje kandydata na stanowisko:

    SZEF ZMIANY
    (Zastępca Kierownika Lokalu)
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów
    • Odpowiedzialność za funkcjonowanie lokalu (kontrola pracowników, jakości produktu i serwisu)
    • Praca przy produkcji pizzy i szkolenie personelu podstawowego
    • Odpowiedzialność za magazyn i gotówkę
    • Praca w systemie zmianowym, również w weekendy

    Wymagania:

    • Umiejętność zarządzania zespołem oraz efektywnego motywowania
    • Zapał do pracy, zaangażowanie i sumienność
    • Doświadczenie w gastronomii i obsłudze Klienta
    • Wykształcenie min. średnie

    Zapewniamy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
    • Pracę w młodym zespole i miłej atmosferze

    Osoby zainteresowane proszone są o składanie CV oraz listu motywacyjnego z podaniem w temacie nazwy stanowiska za pomocą przycisku Aplikuj

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Nie zapomnij dopisać klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Telepizza Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr. 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.