Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Szef Zmiany

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 05.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szef Zmiany
    Miejsce pracy: Warszawa

    Grupa Eurocash to wiodący na polskim rynku dystrybutor z branży FMCG. W związku rozwojem unikalnego konceptu, dostarczającego Klientom najwyższej jakości zestawy sushi, poszukujemy kandydatów na powyższe stanowisko.

    Kluczowe zadania:

    • Planowanie, organizowanie i nadzór nad przebiegiem procesów magazynowych z zachowaniem obowiązujących norm bezpieczeństwa żywności;
    • Zarządzanie podległym zespołem: organizowanie i nadzorowanie pracy, wyznaczanie zadań i kontrola ich wykonania, motywowanie i szkolenie Pracowników;
    • Inicjowanie i podejmowanie działań zmierzających do zwiększania efektywności procesów oraz ograniczania kosztów i strat;
    • Kontakt z kontrahentami, negocjacje cen zamawianych surowców i warunków dostawy;
    • Praca w systemie (Optima) oraz dbałość o prawidłowy obieg dokumentów.

    Idealny kandydat powinien:

    • Posiadać minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze magazynowania;
    • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
    • Znać system Optima;
    • Być dyspozycyjny do pracy na pełen etat w równoważnym systemie czasu pracy (również praca nocna);
    • Posiadać uprawnienia na wózki widłowe;
    • Posiadać aktualne badania SANEPID;
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę;
    • W pełni legalne zatrudnienie z zachowaniem wszelkich przepisów związanych z czasem pracy, BHP itp.;
    • Pakiet świadczeń z funduszu świadczeń socjalnych;
    • Pracę w prężnie rozwijającej się w firmie produkcyjnej;
    • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pełne wyzwań zawodowych;
    • Realną możliwość rozwoju zawodowego.
    opis