Oferta pracy

Szef Zmiany

RawlplugO firmie

  • Kwidzyńska 6, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rawlplug

Kwidzyńska 6

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, nadzór i kontrola realizacji zadań podległego zespołu;

  • zarządzanie niewielkim zespołem (do 10 osób);

  • odpowiedzialność za przepływ materiałów produkcyjnych;

  • terminowa realizacja założonego planu produkcyjnego;

  • kontrolowanie funkcjonowania maszyn produkcyjnych oraz przewidywanie możliwych problemów;

  • informowanie pracowników zespołu o normach i procedurach administracyjnych;

  • dbałość o porządek i dobrą organizację na stanowiskach pracy;

  • nadzór, kontrola stanów magazynowych surowców i półfabrykatów;

  • bieżące raportowanie realizacji produkcji.

Nasze wymagania

  • min. średnie wykształcenie;

  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku związanym z produkcją;

  • znajomość procesów produkcyjnych i gospodarki magazynowej;

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office;

  • umiejętność kierowania zespołem produkcyjnym i organizowania pracy;

  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów;

  • umiejętność rozwiązywania problemów produkcyjnych;

  • dyspozycyjność do pracy 2 zmianowej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Grupie – umowa o pracę;

  • zdobycie doświadczenia w organizacji będącej światowym liderem branży;

  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko;

  • partnerskie podejście do współpracy i wzajemnej pomocy;

  • możliwość ciągłego rozwoju poprzez udział w dodatkowych projektach;

  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe;

  • parking samochodowy i rowerowy dla pracowników.

Rawlplug

Rawlplug od 100 lat ekspertem w branży zamocowań - to znaczy, że projektujemy i produkujemy uznane na świecie systemy zamocowań, elementy złączne i narzędzia. Dzięki nim możesz wygodnie obejrzeć mecz na stadionie Wembley w Londynie, znaleźć się szybko na dowolnym piętrze wieżowca Burj Khalifa w Dubaju, czy delektować się muzyką w najlepszych warunkach odsłuchowych Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Zobacz więcej na rawlplug.com

Przewiń do profilu firmy