Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Szklarz - monter elementów szklanych

  • podlaskie
  • Pracownik fizyczny
  • Pełny etat
  • 2019-06-13
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji i montażu elementów szklanych w systemach bezramowych (balustrady, ściany, kabiny prysznicowe, lustra, szkło lakierowane itp.)

    Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie: www.beluglass.pl

    SZKLARZ – MONTER ELEMENTÓW SZKLANYCH
    top2

    Opis stanowiska:

    • dokonywanie pomiarów
    • obróbka szkła
    • montaż wyprodukowanych elementów

    Wymagania:

    • min roczne doświadczenie w obróbce szkła ( cięcie, szlifowanie maszynowe, wiercenie ) i montażu elementów szklanych.
    • prawo jazdy kat B
    • doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • interesującą pracę w sympatycznym zespole
    • 5 dniowy tydzień pracy
    • szkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy na stanowisku

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o kliknięcie w poniższy przycisk