Szkoleniowiec do Spa

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 11.03.2019
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 10.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy polskim producentem luksusowych kosmetyków naturalnych.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:
    SZKOLENIOWIEC DO SPA
    Miejsce pracy: Łódź

    Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś otwarta i uśmiechnięta zgłoś się do nas. Poszukujemy osoby na stanowisko szkoleniowca do SPA i DETALU naturalnych kosmetyków.

    Oczekujemy od osób aplikujących zainteresowanych ofertą holistycznej pielęgnacji skóry, doświadczenia, zaangażowania, komunikatywności i dobrej organizacji pracy.

    WYMAGANIA:

    • DOŚWIADCZENIE MIN. 3 LATA
    • WYKSZTAŁCENIE KOSMETOLOGICZNE
    • DOŚWIADCZENIE W OBSŁUDZE KLIENTA I SPRZEDAŻY W SALONACH SPA
    • DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
    • PRAWO JAZDY
    • DYSPOZYCYJNOŚĆ

    OPIS STANOWISKA:

    • SZKOLENIE HANDLOWCÓW
    • SZKOLENIE PERSONELU W GABINETACH SPA
    • PRZEPROWADZENIE DERMOKONSULTACJI
    • POKAZY U KLIENTÓW
    • UDZIAŁ W DNIACH Z MARKĄ, EVENTACH

    OFERUJEMY:

    • CIEKAWĄ I ROZWOJOWĄ PRACĘ
    • WYJAZDY ZAGRANICZNE
    • SAMOCHÓD, LAPTOP,TELEFON
    • MOTYWUJĄCE WYNAGRODZENIE
    • ZATRUDNIENIE NA ZASADACH FREELANCERA LUB NA UMOWĘ O WSPÓŁPRACY

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z listem motywacyjnym za pomoca przycisku Aplikuj teraz.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.P.H.U. POL-SKÓR z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.