Logo Pracuj.pl

Szkoleniowiec- Kosmetolog / Fizjoterapeuta

Mrotex Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie szkoleń i prezentacji sprzętu kosmetycznego i medycznego,
  • nawiązywanie nowych i utrzymywanie dotychczasowych kontaktów handlowych,
  • prezentacja i wykonywanie zabiegów,
  • budowanie długofalowych relacji z obsługiwanymi klientami,
  • utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez wysoką jakość świadczonych usług,
  • udział w tzw dniach otwartych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (Kosmetologia lub Fizjoterapia),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (jako fizjoterapeuta lub w salonie kosmetycznym),
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność oraz umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność prowadzenia prezentacji,
  • inicjatywa w działaniu i samodzielność,
  • znajomość języka angielskiego mile widziana.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • możliwości rozwoju w stabilnej firmie,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane tą ofertą prosimy o przesyłanie CV, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu umówienia rozmowy kwalifikacyjnej.

Mrotex Group działająca na rynku międzynarodowym od ponad 30 lat poszukuje osoby do pracy na pełen etat na stanowisku serwisanta. Obszarem działania firmy jest rynek kosmetyczny i medyczny. Jesteśmy producentem kostiumów do zabiegów masażu podciśnieniowego oraz dystrybutorem wielu sprzętów medycznych i kosmetycznych.

Szkoleniowiec- Kosmetolog / Fizjoterapeuta, Wrocław