Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szkoleniowiec - kosmetolog

POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna

Wilcza 72

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie szkoleń i pokazów z oferty Clarena

  • Usługowe wykonywanie zabiegów kosmetycznych

  • Współudział w działaniach marketingowych

  • Dbałość o wizerunek Firmy i rozwój Działu Szkoleń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (kosmetologia)

  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe

  • Umiejętność wykonywania zabiegów na twarz i ciało

  • Wiedza z zakresu kosmetologii estetycznej

  • Wykonywanie makijażu permanentnego

  • Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę

  • Doświadczenie w szkoleniach lub wystąpieniach publicznych będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziana)

  • Wysoka kultura osobista

  • Dbałość o estetykę

  • Miła aparycja

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Profesjonalne środowisko pracy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pakiet dodatkowych świadczeń: ubezpieczenia grupowe, karta Multisport, program zakupów pracowniczych, pracowniczy program emerytalny

O nas

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Popławska Group sp. z o.o. do naszego zespołu poszukujemy kosmetologa-szkoleniowca w dziale szkoleń. Nasza firma powstała z pasji do tworzenia. W branży kosmetycznej pod marką Clarena działamy od 1996 roku. Firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą i wspierają się wzajemnie. Oferujemy pracę w nowoczesnym centrum w Warszawie, a także możliwość stałego rozwoju i szkoleń kierunkowych.

      Poszukujemy kosmetologa z doświadczeniem zawodowym, pasją do wykonywanej pracy oraz szeroką wiedzą merytoryczną.