Ta oferta pracy jest nieaktualna od 361 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Szkoleniowiec Kosmetolog -Wizażysta

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-11-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jedna z wiodących firm kosmetycznych w Polsce, część japońskiego koncernu Rohto Pharmaceuticals Group, specjalizująca się w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała oraz preparatów do opalania poszukuje osoby na stanowisko:

    Region: Cała Polska

    Opis stanowiska:

    • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń produktowych dla klientów zewnętrznych oraz wewnętrznych warsztatów szkoleniowych dla personelu drogerii, konsultantów w sklepach sieci drogeryjnych z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała, wizażu oraz prezentacji oferty produktowej marek firmy Dax Cosmetics.
    • bliska współpraca z działami marketingu, laboratorium, handlowym

    Oczekiwania:

    • wykształcenie o profilu kosmetologicznym (kosmetolog, wizażysta)
    • znajomość rynku kosmetycznego (mile widziane znajomość rynku kosmetyków profesjonalnych)
    • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji, szkoleń, treningów w branży kosmetycznej lub farmaceutycznej,
    • wysoka kultura osobista,
    • kreatywne podejście do wykonywanej pracy
    • komunikatywność,
    • samodzielność w działaniu
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • mile widziane doświadczenie w handlu
    • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
    • prawo jazdy kat B.

    Oferujemy:

    • współpracę projektową w oparciu o umowę o dzieło lub B2B
    • współpraca z szybko rozwijającą się firmą, ze znanymi i uznanymi na rynku markami, wspieranymi reklamami w telewizji, radio, prasie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny)
    klikając w przycisk Aplikuj

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)