Szkoleniowiec Kosmetolog -Wizażysta

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 13.11.2017
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 13.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jedna z wiodących firm kosmetycznych w Polsce, część japońskiego koncernu Rohto Pharmaceuticals Group, specjalizująca się w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała oraz preparatów do opalania poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Region: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń produktowych dla klientów zewnętrznych oraz wewnętrznych warsztatów szkoleniowych dla personelu drogerii, konsultantów w sklepach sieci drogeryjnych z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała, wizażu oraz prezentacji oferty produktowej marek firmy Dax Cosmetics.
  • bliska współpraca z działami marketingu, laboratorium, handlowym

Oczekiwania:

  • wykształcenie o profilu kosmetologicznym (kosmetolog, wizażysta)
  • znajomość rynku kosmetycznego (mile widziane znajomość rynku kosmetyków profesjonalnych)
  • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji, szkoleń, treningów w branży kosmetycznej lub farmaceutycznej,
  • wysoka kultura osobista,
  • kreatywne podejście do wykonywanej pracy
  • komunikatywność,
  • samodzielność w działaniu
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • mile widziane doświadczenie w handlu
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • współpracę projektową w oparciu o umowę o dzieło lub B2B
  • współpraca z szybko rozwijającą się firmą, ze znanymi i uznanymi na rynku markami, wspieranymi reklamami w telewizji, radio, prasie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny)
klikając w przycisk Aplikuj

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się