Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Szkoleniowiec - Opiekun klienta

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 20.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wiodąca światowa marka kosmetyków profesjonalnych, która wyznacza nowe trendy i kierunki rozwoju skutecznych kosmetyków, czołowa marka amerykańskiego rynku profesjonalnego
    IMAGE SKINCARE.
    W Polsce działamy z sukcesem już 10 lat.
    W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

    Nasza oferta skierowana jest do osób dynamicznych, samodzielnych i niezależnych, lubiących kontakt z ludźmi i podróże, odnajdujących się w sprzedaży, pragnących rozwijać swoją wiedzę i umiejętności z zakresu kosmetologii, negocjacji, prezentacji oraz sprzedaży. Jeżeli jesteś taką osobą i szukasz firmy, która stworzy Ci możliwości rozwoju osobistego i zapewni stabilność finansową aplikuj do nas.
    Czekamy na Ciebie.

    Główne obowiązki to:

    • Prowadzenie szkoleń produktowych i zabiegowych na podległym terenie (3 województwa)
    • Współtworzenie materiałów szkoleniowych
    • Pozyskiwanie nowych klientów: gabinety, SPA, kliniki medycyny estetycznej
    • Opieka nad klientami firmy – doszkalanie pracowników, przedstawienie aktualnych promocji, osiąganie celów sprzedażowych, utrzymywanie dobrych relacji.

    Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

    • Wykształcenie – wyższe kosmetyczne
    • Wysokiego poziomy wiedzy z zakresu kosmetologii
    • Praktycznych umiejętności manualnych w zakresie wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz
    • Wysokich umiejętności w zakresie komunikacji i prezentacji, w tym wystąpienie przed grupą kilkudziesięciu osób
    • Minimum 1 rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobrego i praktycznego poruszania się w sprzedaży
    • Automotywacji do osiągnięcia sukcesu biznesowego
    • Samodyscypliny pracy
    • Kreatywności
    • Dyspozycyjności
    • Prawa jazdy kat. B
    • Obsługi podstawowych programów Office, Excel, Word

    Oferujemy:

    • Pracę z kosmetykami najwyższej klasy i światową marką o ugruntowanej pozycji
    • Umowę o pracę na pełen etat
    • Bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa + premie za osiągane wyniki)
    • Nowy samochód służbowy (Mini Cooper) i inne niezbędne do pracy narzędzia
    • Nieograniczony dostęp do kosmetyków, w tym możliwość testowanie produktów nowych niewprowadzonych jeszcze na rynek
    • Profesjonale przygotowanie do realizacji zadań oraz regularne szkolenia podnoszące poziom wiedzy i kompetencje zawodowe
    • Szkolenia w Stanach Zjednoczonych
    • Pracę w dynamicznej firmie nastawionej na rozwój i pogłębianie wiedzy branżowej
    • Bardzo dobrą, pozytywną atmosferę pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji ze zdjęciem,
    klikając przycisk APLIKUJ pod ogłoszeniem.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Top Beauty s.c. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Top Beauty s.c. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wąchockiej 1i. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.