Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Szkoleniowiec

  • opolskie
  • Specjalista
  • 18.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Generalny Wykonawca Inwestycji zajmujący się budową budynków handlowo-usługowych i mieszkalno-usługowych poszukuje odpowiedzialnej i sumiennej osoby na stanowisko:

    SZKOLENIOWIEC

    Główne zadania:

    • opisywanie standardów wszystkich działów firmy w oparciu o obowiązujące normy i zasady
    • tworzenie szkoleń i ich wdrażanie w struktury firmy. Szkolenia pracownicze
    • obsługa systemu e-learning i raportowanie wyników do przełożonych
    • praca w biurze Krotoszyn i częste wyjazdy na terenie kraju

    Wymagania:

    • minimum 5 letnie doświadczenie w tworzeniu i przeprowadzaniu szkoleń
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie excel, outlook, power point
    • wysoka samodyscyplina pracy własnej
    • prawo jazdy kat. B
    • dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z budownictwem

    Oferujemy

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny premiowy system motywacyjny
    • Niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód, komputer, telefon)
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Realny i bezpośredni wpływ na rozwój firmy
    • Dobre relacje i miłą atmosferę
    • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.