Oferta pracy

Szkoleniowiec Systemów Wewnętrznych

Grupa Muszkieterów

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych dla uczestników (kierownictwa i pracowników sklepów sieci Bricomarche).

  • Przeprowadzanie szkoleń dla przyszłych właścicieli sklepów Bricomarche.

  • Odpowiadanie za przygotowanie i wdrożenie systemów informatycznych wspierających działalność operacyjną sklepów Bricomarche do momentu otwarcia.

  • Wdrażanie i szkolenie osób odpowiedzialnych za informatykę sklepową w danej jednostce.

  • Przeprowadzenie szkoleń interwencyjnych przy maksymalizacji wykorzystania połączeń zdalnych.

  • Uczestnictwo w procesie przejęć i zamknięć sklepów oraz współpraca z instytucjami zewnętrznymi.

  • Przeprowadzanie szkoleń indywidualnych w sklepach zgodnie z ustalonymi standardami i tematyką.

  • Udział w realizacji aktualnych projektów Działu Handel i Szkolenia.

  • Przeprowadzanie szkoleń gwarantowanych na sklepach oraz szkoleń grupowych.

  • Przeprowadzanie zleconych lub zgodnych z harmonogramem audytów działów informatycznych w sklepach.

  • Współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi Centrali przy realizacji aktualnych projektów dotyczących poprawy efektywności i standardów funkcjonowania sklepów Bricomarche.

Nasze wymagania

  • Umiejętności przeprowadzania szkoleń indywidualnych oraz przygotowywania materiałów szkoleniowych,

  • Mile widziane doświadczenia na stanowisku operatora systemów informatycznych w placówkach o profilu handlowym,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość Pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS Power Point),

  • Podstawowa znajomość specyfiki handlu detalicznego,

  • Komunikatywność,

  • Własny samochód i gotowość do pracy w terenie.

To oferujemy

  • Odpowiedzialną i interesującą pracę w strukturach międzynarodowej organizacji.

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa, bony na święta, dofinansowanie urlopu).

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Pracę w systemie zadaniowym w określonych regionach Polski (sporadycznie praca w centrali w Swadzimiu).

  • Wsparcie managera i zespołu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • firmowy autobus z Poznania

Grupa Muszkieterów to 2 889 niezależnych przedsiębiorców zarządzających supermarketami pod 9 szyldami w 4 krajach Europy. Obecnie Muszkieterowie kierują ponad 4000 punktami sprzedaży i zatrudniają 130 000 pracowników. W Polsce Grupa liczy 300 przedsiębiorców, którzy są właścicielami 197 supermarketów spożywczych Intermarché oraz 174 supermarkety “Dom i Ogród” Bricomarché. Z obrotami przekraczającymi 7,7 mld złotych Muszkieterowie są liderami na rynku supermarketów.

Przewiń do profilu firmy