Oferta pracy

Trener wewnętrzny

S8 S.A.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie szkoleń wstępnych, okresowych, produktowych, wszystko zgodnie z przyjętymi standardami

  • Tworzenie, ulepszanie dostępnych materiałów wraz z programami szkoleniowymi

  • Wspieranie procesu onboardingu

  • Cykliczne monitorowanie doradców

  • Codzienny mentoring pracowników wraz z regularne przeprowadzanymi treningami on the job

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń sprzedażowych, przekazywania wiedzy oraz motywowania pracowników w codziennej pracy

  • Znajomość zagadnień z zakresu jakości obsługi klienta, sprzedaży

  • Umiejętność i wiedza w zakresie identyfikacji potrzeb szkoleniowych oraz organizacji szkoleń

  • Umiejętność przekazywania wiedzy, zarówno w trakcie szkoleń jak i indywidualnych spotkań

  • Kreatywność i umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań

  • Doskonałe zarządzanie czasem

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w przyszłościowej branży a przede wszystkim firmie o ugruntowanej pozycji

  • Dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Współpracę w przyjaznej atmosferze wśród najlepszych specjalistów w branży

O nas

Nasza firma od 2014 roku tworzy oblicze branży Call Center. To co wyróżnia nas na rynku to nieustanny dynamiczny rozwój, zgrany zespół pracowników oraz świetna atmosfera pracy w naszej firmie. Nie wahamy się używać sformułowania, iż jako S8 świadczymy bezkonkurencyjne outsourcingowe centrum obsługi dla Naszych Klientów. Aktualnie dalej rozwijamy się i do naszych szeregów poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko Trenera wewnętrznego.

Miejsce pracy: Zabrze/Gliwice/Katowice

Stanowisko: Trener wewnętrzny