Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

szkoleniowiec

  • Tychy, śląskie
  • Specjalista
  • 2019-05-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dzielenie się wiedzą to Twoja pasja? Podejmij współpracę z międzynarodową firmą, która umożliwi Ci dalszy rozwój zawodowy! Nie czekaj - aplikuj!

    Nr ref.: /8/10/2018/AK/40228
    Tychy
    oferujemy
    • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
    • bogaty pakiet socjalny (m.in. bony świąteczne, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, ubezpieczenie NNW, pożyczki pracownicze)
    zadania
    • przeprowadzanie szkoleń dla nowych pracowników działu produkcji z zakresu obsługi maszyn i reklamacji oraz planu fabryki
    • nadzorowanie przeglądów
    • przestrzeganie i egzekwowanie obowiązujących procedur oraz standardów produkcyjnych
    • udział w obniżaniu kosztów wytwarzania poprzez optymalizację procesów produkcyjnych
    oczekujemy
    • wykształcenia z zakresu technologii żywienia - mile widziane
    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej - mile widziane
    • dobrze rozwiniętych umiejętności zarządzania zespołem
    • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • otwartości i komunikatywności

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47