Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szkoleniowiec

ITP S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie prezentacji produktów na nowoczesnych urządzeniach zabiegowych,

  • prowadzenie szkoleń merytorycznych i aplikacyjnych z technologii będących w portfolio firmy dla klientów oraz przedstawicieli handlowych,

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych,

  • przygotowanie materiałów marketingowych oraz szkoleniowych,

  • wyszukiwanie informacji poszerzających materiały szkoleniowe i prezentacje handlową dla klienta,

  • dzielenie się wiedzą dotyczącą urządzeń znajdujących się w ofercie firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: kierunek kosmetologia/fizjoterapia - warunek konieczny,

  • doświadczenie w zawodzie kosmetologa/ fizjoterapeuty minimum 3 lata - warunek konieczny,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • zorientowanie na cel i motywacja do osiągania wyników,

  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętności planowania i ustalania priorytetów,

  • wysoka kultura osobista,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie,

  • uczestnictwo w szkoleniach zarówno w Polsce, jak i za granicą,

  • pracę pozwalającą na podróżowanie po świecie w ramach obowiązków służbowych,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach,

  • dofinansowanie opieki medycznej, karty sportowo-rekreacyjnej oraz ubezpieczenia na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

ITP S.A.

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU NAJLEPSZYCH SPECJALISTÓW ITP SA

ITP S.A. to firma zajmująca się dystrybucją najwyższej klasy urządzeń do zabiegów w zakresie Medycyny Estetycznej, Kosmetologii i Chirurgii Plastycznej. Firma jest również Producentem pierwszych na rynku wypełniaczy organicznych. Jej misją jest dostarczanie pacjentom, a zarazem swoim klientom, nowoczesnych, efektywnych i bezpiecznych rozwiązań służących poprawie zdrowia, wyglądu i jakości życia.

Przewiń do profilu firmy

NEAUVIA to marka zajmująca się produkcją najwyższej klasy wypełniaczy, kosmeceutyków, suplementów oraz urządzeń do zabiegów w zakresie Medycyny Estetycznej, Kosmetologii i Chirurgii Plastycznej. Jej misją jest dostarczanie pacjentom, a zarazem swoim klientom, nowoczesnych, efektywnych i bezpiecznych rozwiązań służących poprawie zdrowia, wyglądu i jakości życia.