Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szkoleniowiec

ITP S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prezentacji na nowoczesnych urządzeniach zabiegowych,

  • identyfikacja potencjalnych klientów oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych,

  • przekazywanie wiedzy na temat urządzeń znajdujących się w ofercie firmy,

  • przygotowanie materiałów marketingowych oraz szkoleniowych,

  • wyszukiwanie informacji poszerzających materiały szkoleniowe,

  • prowadzenie szkoleń merytorycznych i aplikacyjnych z technologii będących w portfolio firmy dla klientów oraz przedstawicieli handlowych,

  • praca związana jest z podróżami na terenie Polski.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe- kierunek kosmetologia/fizjoterapia-warunek konieczny

  • minimum 3-letnie doświadczenie w zawodzie kosmetologa/fizjoterapeuty - warunek konieczny,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • wysoka kultura osobista,

  • dyspozycyjność oraz samodzielność w wykonywaniu zadań,

  • umiejętność organizacji pracy własnej,

  • prawo jazdy kategorii B,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę z dużą dozą samodzielności i odpowiedzialności w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • szkolenia w Polsce i za granicą,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • dofinansowanie opieki medycznej, karty sportowo-rekreacyjnej oraz ubezpieczenia na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

ITP S.A.

NEAUVIA to marka zajmująca się produkcją najwyższej klasy wypełniaczy, kosmeceutyków, suplementów oraz urządzeń do zabiegów w zakresie Medycyny Estetycznej, Kosmetologii i Chirurgii Plastycznej. Jej misją jest dostarczanie pacjentom, a zarazem swoim klientom, nowoczesnych, efektywnych i bezpiecznych rozwiązań służących poprawie zdrowia, wyglądu i jakości życia.

Przewiń do profilu firmy