Oferta pracy

Szkoleniowiec

Klinika Miracki s.c.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie szkoleń dla nowych i obecnych pracowników

  • przekazywanie wiedzy na temat zabiegów z oferty Kliniki i standardów obsługi Pacjenta

  • badanie i analiza potrzeb szkoleniowych

  • tworzenie i aktualizacja materiałów szkoleniowych

  • przygotowywanie i przeprowadzanie testów sprawdzających

  • współpraca z działem szkoleń i rozwoju

Nasze wymagania

  • ukończonych studiów z zakresu kosmetologii lub kierunku pokrewnym

  • doświadczenia w pracy szkoleniowca / trenera min. 2 lata

  • znajomości technik coachingowych i trenerskich

  • pasji i zaangażowania w rozwój pracowników

  • wysokich umiejętności interpersonalnych, komunikatywności i otwartości

  • samodzielności, dyspozycyjności, kreatywności oraz wysokiej kultury osobistej

  • znajomości języka angielskiego

  • znajomości pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • pracę w młodym i życzliwym zespole,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych potwierdzonych imiennym certyfikatem z zakresu produktów, urządzeń oraz opieki nad Pacjentem,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • atrakcyjne, przejrzyste i wypłacane na czas wynagrodzenie,

  • pracę w pełnym wymiarze godzin

  • telefon, komputer, samochód służbowy

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • świętowanie urodzin

Prosimy o przesłanie swojego CV na adres: [email protected]

Klinika Miracki to silna marka na rynku medycyny estetycznej. Korzystamy ze sprawdzonych i najnowszych technologii. Wyróżniamy się doskonałym zespołem specjalistów, który wierzy, że każdy Pacjent jest najważniejszy. Priorytetem jest jego dobre samopoczucie i zadowolenie po wizycie w naszej klinice. Cenimy szczerość i chęć ciągłego doskonalenia siebie i swojej pracy. Naszą największą siłą są ludzie. To właśnie w nich pokładamy największe nadzieje.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy chcemy powiększyć zespół profesjonalistów – entuzjastów, którzy podzielają nasze wartości – jakość, perfekcję, doskonałość.

Szkolimy, wspieramy, motywujemy, wsłuchujemy się w opinie i cieszymy się wspólnie każdym sukcesem. Jeśli potrafisz zarazić swoim uśmiechem, masz pozytywne nastawienie i łatwość w komunikowaniu się z drugą osobą, to miło nam będzie zaprosić Cię do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy