Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szkoleniowiec

SPAconcept Patryk Patrzała

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja, przeprowadzanie i raportowanie szkoleń merytorycznych, produktowych i sprzedażowych dla kosmetologów oraz konsultantów marki w perfumeriach (stacjonarnie i online).

  • Prowadzenie działań w kanałach społecznościowych (Instagram, Facebook, TikTok): prowadzenie live’ów edukacyjnych, tworzenie contentu, moderowanie, raportowanie wyników.

  • Tłumaczenie i opracowywanie treści materiałów szkoleniowych.

  • Przygotowywanie i prowadzenie MasterClass dla konsumentów.

  • Tworzenie i redagowanie artykułów merytorycznych.

  • Przeprowadzanie konsultacji i videokonsultacji w ramach live chat.

  • Współtworzenie i koordynowanie Programu Expert i Programu Ambasadorskiego.

  • Ścisła współpraca i wsparcie merytoryczne Działu marketingu.

  • Wsparcie merytoryczne dla klientów B2B i B2C.

  • Współorganizacja i przeprowadzanie eventów firmowych: stacjonarnych i online.

  • Bieżące monitorowanie i raportowanie efektywności działań.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku szkoleniowca w branży kosmetycznej.

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - min. studia licencjackie na kierunku: kosmetologia.

  • Doświadczenie sprzedażowe jako kosmetolog w gabinetach kosmetycznych lub jako konsultant w perfumeriach/drogeriach.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne tłumaczenie materiałów merytorycznych.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych.

  • Sprawna obsługa pakietu MS Office.

  • Chęć rozwoju i poszerzania kwalifikacji.

  • Szybkość w przyswajaniu wiedzy i umiejętność jej przekazywania.

  • Umiejętność dostosowania metod i technik szkoleniowych do indywidualnych potrzeb grupy.

  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i zaangażowanie.

  • Dobra organizacja pracy, kreatywność i inicjatywa w działaniu.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

  • Bezpłatny prywatny pakiet medyczny.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • Ogromne możliwości rozwoju i ciągłego doskonalenia zawodowego.

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

  • Dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji.

  • Dostęp do produktów marki Dermalogica.

  • Możliwość pracy hybrydowej.

O nas

www.dermalogica.pl

Amerykańska marka profesjonalnych produktów kosmetycznych Dermalogica jest synonimem holistycznego podejścia do pielęgnacji skóry i pionierem w zakresie nieustającej edukacji profesjonalnych terapeutów skóry. Pasja tworzenia, ciągły rozwój i unikalne partnerskie podejście sprawiło, że jesteśmy najczęściej wybieraną marką przez gabinety kosmetyczne i ośrodki SPA na całym świecie.