Logo Pracuj.pl

Szkoleniowiec

Klinika Miracki s.c.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie szkoleń dla nowych i obecnych pracowników
  • przekazywanie wiedzy na temat zabiegów z oferty Kliniki i standardów obsługi Pacjenta
  • badanie i analiza potrzeb szkoleniowych
  • tworzenie i aktualizacja materiałów szkoleniowych
  • przygotowywanie i przeprowadzanie testów sprawdzających
  • współpraca z działem szkoleń i rozwoju

Nasze wymagania

  • ukończonych studiów z zakresu kosmetologii lub kierunku pokrewnym
  • doświadczenia w pracy szkoleniowca / trenera min. 2 lata
  • znajomości technik coachingowych i trenerskich
  • pasji i zaangażowania w rozwój pracowników
  • wysokich umiejętności interpersonalnych, komunikatywności i otwartości
  • samodzielności, dyspozycyjności, kreatywności oraz wysokiej kultury osobistej
  • znajomości języka angielskiego
  • znajomości pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę w młodym i życzliwym zespole,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych potwierdzonych imiennym certyfikatem z zakresu produktów, urządzeń oraz opieki nad Pacjentem,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjne, przejrzyste i wypłacane na czas wynagrodzenie,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • telefon, komputer, samochód służbowy

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • świętowanie urodzin

Klinika Miracki s.c.

Klinika Miracki to silna marka na rynku medycyny estetycznej. Korzystamy ze sprawdzonych i najnowszych technologii. Wyróżniamy się doskonałym zespołem specjalistów, który wierzy, że każdy Pacjent jest najważniejszy. Priorytetem jest jego dobre samopoczucie i zadowolenie po wizycie w naszej klinice. Cenimy szczerość i chęć ciągłego doskonalenia siebie i swojej pracy. Naszą największą siłą są ludzie. To właśnie w nich pokładamy największe nadzieje.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy chcemy powiększyć zespół profesjonalistów – entuzjastów, którzy podzielają nasze wartości – jakość, perfekcję, doskonałość.

Szkolimy, wspieramy, motywujemy, wsłuchujemy się w opinie i cieszymy się wspólnie każdym sukcesem. Jeśli potrafisz zarazić swoim uśmiechem, masz pozytywne nastawienie i łatwość w komunikowaniu się z drugą osobą, to miło nam będzie zaprosić Cię do naszego zespołu.

Szkoleniowiec, Warszawa