Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szlifierz

FKS OKUCIA OKIENNE I DRZWIOWE sp. z o.o.

  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Morownicka 1C

Bronikowo (pow. kościański)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa szlifierek taśmowych służących szlifowaniu odlewów,

  • zaznajamianie się z dokumentacja technologiczną obrabianych przedmiotów, zwłaszcza z rysunkiem wykonawczym, kartą technologiczną i kartkami procesu wykonywanych operacji,

  • ustawianie do pracy szlifierek ze szczególnym zwróceniem uwagi na: mocowanie pasów oraz obrabianych przedmiotów,

  • ustalanie kolejności zabiegów przy wykonywaniu operacji wielozabiegowych,

  • wykonywanie różnorodnych prac szlifierskich, jak: szlifowanie powierzchni płaskich i kształtowych,

  • użytkowanie sprawdzianów oraz narzędzi i przyrządów pomiarowych uniwersalnych i specjalnych – mierzenie oraz sprawdzanie wymiarów i kształtu obrabianych przedmiotów i sprawdzanie zgodności z dokumentacją techniczną,

  • kontrolowanie i korygowanie przebiegu obróbki,

  • czyszczenie i konserwowanie użytkowanych szlifierek, narzędzi pomiarowych, uchwytów, systemów odpylających, wentylujących,

  • stosowanie bezpiecznych metod pracy, przestrzeganie przepisów bhp i ppoż., a w szczególności nie używanie otwartego ognia w pomieszczeniach szlifierni, bezwzględne utrzymywanie w czystości przewodów i urządzeń odpylających, otoczenia miejsca pracy i maszyn szlifujących ( codzienne kontrolowanie i usuwanie pyłów poszlifierskich i szlamów),

  • wpisywanie (codziennie) na karcie akordowej ilości wyszlifowanych odlewów,

  • samokontrola jakości wykonywanej pracy,

  • po skończonej pracy zachowanie porządku na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • pracowitość.

To oferujemy

  • atrakcyjne zarobki,

  • premię uznaniową,

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,

  • profesjonalne szkolenia zawodowe,

  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu.

FKS firmie zajmująca się produkcją okuć okiennych i drzwiowych o ugruntowanej pozycji na rynku.

Przewiń do profilu firmy