Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szlifierz CNC

ADAMUS S.A.

  • Robotnicza 3A, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

ADAMUS S.A.

Robotnicza 3A

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa szlifierki CNC (szlifierki do płaszczyzn / szlifierki do wałków / szlifierki współrzędnościowe)

  • Tworzenie programów do szlifowania.

  • Dobieranie narzędzi skrawających i parametrów skrawania.

  • Ustawianie i mocowanie obrabianych detali na maszynie.

  • Kontrolowanie wymiarów wykonanych detali za pomocą narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, średnicówka).

  • Bieżąca konserwacja używanych maszyn i narzędzi.

Podział czasu pracy
85%

Obsługa szlifierki CNC

15%

Pozostały zakres obowiązków

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne.

  • Doświadczenie przy obsłudze szlifierek.

  • Znajomość rysunku technicznego.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Sumienność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Znajomość zasad tolerancji wymiarowych i geometrycznych.

To oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne warunki pracy i płacy, premiujące jakość i efektywność.

  • Atrakcyjne stawki dla wykwalifikowanych.

  • Stabilność zatrudnienia i współpracy - nie jest to żadna umowa agencyjna.

  • Pracę na cały etat.

  • Pracę w systemie dwuzmianowym w godzinach 6:00-14:00 i 14:00-22:00.

  • Możliwość rozwoju zawodowego z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, wiedzy i doświadczenia.

  • Dla osób spoza Szczecina: zwrot kosztów zakwaterowania dla osób mieszkających 30 km poza Szczecinem przez okres 12 miesięcy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • stabilność zatrudnienia

ADAMUS S.A.

Adamus - More Than Tooling od ponad 40 lat dostarcza do fabryk farmaceutycznych na całym świecie niezwykle precyzyjne, wykonane z hartowanej stali, stemple i matryce formujące tabletki.

By zaspokoić potrzeby naszych klientów realizujemy kolejne rozwojowe inwestycje, co pozwala nam tworzyć nowe, atrakcyjne miejsca pracy.

Strategia firmy

Strategia naszej firmy, zawarta w haśle „More than tooling”, obejmuje profesjonalną integrację narzędzi z technologią, na którą składają się nie tylko wysokiej jakości produkty, ale i usługi wspierające działalności naszych klientów na każdym etapie produkcji.

Jesteśmy tam, gdzie nasi klienci

Rozbudowana sieć sprzedaży, na niemal wszystkich kontynentach, pozwala nam cieszyć́ się opinią jednego z największych i najbardziej uznanych dostawców stempli i matryc w na świecie.

Dostarczamy jakość

W naszej firmie każdego dnia mierzymy się z wyzwaniami inżynieryjnymi, by dostarczać klientom gotowe i sprawdzone rozwiązania, które zapewnią im wzrost wydajności produkcyjnej. Najwyższą jakość produktów i usług zapewniamy dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pracującej zgodnie z Systemami Zarządzania Jakością̨ ISO 9001:2018 oraz ISO 13485:2016.

Przewiń do profilu firmy

Jakich pracowników szukamy?

Do naszego zespołu szukamy pracowników, którzy: chętnie pracują w zespole, są uczciwi, zaangażowani w pracę i są nastawieni na rozwiązywanie problemów. Wymagania te stawiamy wszystkim osobom zatrudnionym w naszej firmie, bez względu na stanowisko, jakie zajmują.

Czekamy na Twoje CV

  • Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i razem z nami tworzyć rozpoznawalną na całym świecie markę, to koniecznie wyślij nam swoje CV!