Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Szlifierz / Frezer – Technik Utrzymania Ruchu

HR WISE sp. z o. o. O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Niepołomice, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

  • Naprawa, regeneracja elementów narzędzi tłoczonych,
  • Regeneracja elementów narzędzi zakosowych,
  • Weryfikacja stanu poszczególnych części narzędzi,,
  • Usuwanie usterek w zakresie szlifowania oraz frezowania,
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zmienne potrzebnych do wykonywania prac.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, mile widziane kierunkowe wykształcenie,
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym,
  • Umiejętność obsługi obrabiarek – szlifierki, frezarki,
  • Umiejętność obsługi narzędzi manualnych, przyrządów pomiarowych,
  • Gotowość do pracy w systemie wielozmianowy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki płacowe – dodatki płacowe za pracę w soboty i niedziele,
  • Pakiet benefitów – prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
  • Pakiet socjalny – dopłaty do wypoczynku letniego i zimowego, karta sportowa, dopłaty do obiadów,
  • Transport pracowniczy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ wraz z dołączonymi poniższymi zgodami:

Oświadczam, iż zapoznałem się z RegulaminemPolityką prywatności Serwisu internetowego oraz akceptuję ich postanowienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu wpisania ich do prowadzonej przez HR Wise Sp. z o.o. bazy danych Kandydatów na pracowników, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV i liście motywacyjnym na rzecz potencjalnych Pracodawców w celu przeprowadzenia rekrutacji z moim udziałem, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu przeprowadzenia innych rekrutacji z moim udziałem w przyszłości, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne