Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do "VOGEN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w: Handlowa 17, 81-061 Gdynia (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szlifierz

"VOGEN" Sp. z o.o.

35,0037,00 netto (+ VAT) / godz.
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 23 paź 2022
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 6:00-14:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Hutnicza 17

Chylonia

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie elementów konstrukcji stalowej do dalszych etapów produkcji

Nasze wymagania

  • doświadczenie na ww. stanowisku – preferowane

  • umiejętności posługiwania się narzędziami szlifierskimi

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • przyjazne warunki pracy – w przeważającej większości w zamkniętej hali produkcyjnej

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

Jesteśmy wiodącą firmą produkującą specjalistyczne konstrukcje stalowe obsługujące ruch pasażersko-towarowy w relacji nabrzeże – statek.

Od 2013 roku dostarczamy drzwi i platformy do największych statków pasażerskich budowanych w Europie. Dotychczas jest to 25 zestawów o łącznej wadze 3694 tony. Nasze nabrzeżne ramy załadunkowe RoRo i tzw. Gangway obsługują ruch samochodowy i pasażerski w kilkudziesięciu portach Europy. Łącznie zrealizowaliśmy 54 projekty o wadze 10 084 ton.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji pokryw lukowych, wyposażenia statków Ro-Ro i konstrukcji offshore. Naszą dewizą jest terminowość i jakość oraz interaktywne podejście do Klienta w trakcie realizacji projektu.

Przewiń do profilu firmy