Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szlifierz metali

THR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Tczew

    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta - poszukujemy kandydatów na stanowisko: SZLIFIERZ

Twój zakres obowiązków

  • Szlifowanie metalu

  • Dokonywanie poprawek szlifierskich

  • Planowe pracę na produkcji

Wymagania pracodawcy

  • Masz zdolności manualne

  • Posiadasz doświadczenie jako szlifierz

  • Masz dobrą organizację pracy

  • Umiejętność w pracy z zespole

  • Przestrzegasz przepisów BHP

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o prace)

  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych obszarów wiedzy zawodowej, uczestniczenia w szkoleniach

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Premie motywacyjne

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in.: prywatna opieka medyczna, paczki świąteczne, gorące posiłki w miejscu pracy, dofinansowanie do pakietów sportowych

Agencja Pracy Tymczasowej THR Sp. z o.o. wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 22065, dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Przewiń do profilu firmy