Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szlifierz metali (W1)

Centrum Produkcyjne Pneumatyki „PREMA” Spółka Akcyjna

  • Wapiennikowa 90, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Wapiennikowa 90

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Szlifowanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym.

  • Obsługa szlifierki bezkłowej, szlifierki do płaszczyzn, szlifierki do wałków i otworów.

  • Obsługa ostrzałki.

  • Praca w oparciu o zasady BHP i procedury wewnętrzne Systemu Zarządzania Jakością.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze lub średnie techniczne kierunkowe.

  • Znajomość rysunku technicznego.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Zdolność myślenia technicznego.

  • Dokładność, sumienność, umiejętność współpracy w grupie, samodzielność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Pracę w firmie, która jest czołowym polskim producentem pneumatyki siłowej i sterującej o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Szkolenia oraz niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

  • Dodatkowe benefity (m.in. dofinansowanie do wakacji, bony na Święta dla dzieci).

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Wymiar czasu pracy: 1,0 etatu.

  • Termin rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia.

  • Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

CV oraz list motywacyjny należy przesłać w formie elektronicznej z dopiskiem:

„Szlifierz metali” za pomocą przycisku APLIKUJ

lub złożyć osobiście, za pośrednictwem poczty/kuriera w Sekretariacie Spółki p. 208 lub Dziale Ekonomiczno – Administracyjny p. 201, 202 do dnia 31.01.2022 roku