Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szlifierz-monter EU

PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-WDROŻENIOWE INSTEEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa urządzeń produkcyjnych: szlifierskich, ślusarskich

  • wykonywanie prac szlifierskich detali, urządzeń ze stali nierdzewnej

  • szlifowanie, polerowanie

  • wypełnianie obowiązującej na stanowisku dokumentacji

  • dbałość o produkty oraz narzędzia powierzone do realizacji zadań

  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

  • dbanie o jakość prowadzonego procesu produkcji przy jednoczesnym zachowaniu wydajności pracy

Nasze wymagania

  • chęć zdobywania kwalifikacji ślusarskich, monterskich, szlifierskich

  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

  • dbałość o jakość pracy, zaangażowanie , dokładność

  • zdolności manualne

  • umiejętność pracy zespołowej

  • doświadczenie w pracy będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

  • samodzielne stanowisko, pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole;

  • możliwości rozwoju zawodowego i pracy w różnych lokalizacjach całej Unii Europejskiej dla osób wyjeżdżających do pracy za granicą zapewniony transport i zakwaterowanie oraz konkurencyjne warunki finansowe.

  • Benefity

  • brak dress code’u

  • napoje