Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szlifierz narzędziowy CNC

TCM Polska Tool Consulting & Management Sp. z o.o.

  • Fabryczna 4, Polkowice
    Polkowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Fabryczna 4

Polkowice

Twój zakres obowiązków

  • szlifowanie narzędzi skrawających na szlifierkach CNC,

  • dbałość o prawidłowy przebieg procesu szlifowania.

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku szlifierz na maszynach CNC,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

  • odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz świadczenia socjalne,

  • stabilną, interesującą pracę w gronie wysokiej klasy specjalistów,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

O nas

TCM Polska Tool Consulting & Management Sp. z o.o. to wiodący partner w branży obróbki skrawaniem na rynku międzynarodowym. Firma wyodrębniona ze struktur austriackiego przedsiębiorstwa TCM International zajmującego się profesjonalnym prowadzeniem gospodarki narzędziowej na rzecz swoich klientów.