Oferta pracy

Szlifierz Narzędziowy

ENGRAM SERVICE SP. Z O.O.O firmie

ENGRAM SERVICE SP. Z O.O.

Jasionka 954e

Jasionka (pow. rzeszowski)

Firma ENGRAM SERVICE Sp. z o.o. należy do grupy ENGRAM, zajmującej się dotychczas sprzedażą standardowych rozwiązań narzędziowych do obróbki metalu w przemyśle.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Szlifowanie, regeneracja i produkcja narzędzi węglikowych i specjalnych
  • Obsługa maszyn CNC i pomiarowych
  • Obsługa dostaw

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie pracy na szlifierkach narzędziowych cnc
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Znajomość rysunku technicznego

OFERUJEMY:

  • Szkolenie przygotowujące do pracy na ww. stanowisku
  • Możliwość rozwoju i podnoszenie swoich kwalifikacji
  • Miłą atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy