Oferta pracy

Szlifierz Narzędziowy - obróbka wykańczająca

Timken Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Szlifowanie precyzyjne detali z tolerancją do 0,005 mm

  • Szlifowanie wałów i otworów, stożków, płaszczyzn, kątów, kanałków

  • Dobór ściernic do szlifowania stali narzędziowych, szybkotnących oraz węglików spiekanych

  • Obsługa stołu uchylnego przy obróbce kątów

  • Obsługa przyrządów pomiarowych.

  • Kontrola jakości wykonanych prac

  • Konserwacja bieżąca obrabiarek

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne - min. zawodowe

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w pracach o podobnym charakterze

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu „0” będą dodatkowym atutem

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i pracy w zespole

  • Precyzja i dokładność w wykonywaniu zadań

  • Gotowość do pracy na 2 zmiany

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez zakład, na podstawie umowy o pracę

  • Wdrożenie na stanowisko pracy

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Stołówkę pracowniczą na miejscu

  • Możliwość nagród za innowacyjność

  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń, w tym szkolenia finansowane przez pracodawcę

  • Możliwość poznania specyfiki pracy w jednym z najlepszych zakładów produkcyjnych firmy Timken

Timken Polska Sp. z o.o.

Firma Timken oferuje rosnącą gamę łożysk inżynieryjnych i układów mechanicznego przenoszenia mocy, zwiększających niezawodność oraz wydajność maszyn i urządzeń światowej klasy, wszystko po to by świat biegł do przodu! W 2019 roku sprzedaż Timkena wyniosła 3.8 miliarda USD. Obecnie Timken zatrudnia na całym świecie ponad 17 000 pracowników i prowadzi działalność w 42 krajach.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego Timken?

  • Doskonalenie wiedzy i wdrażanie innowacji od ponad wieku

  • Kultura najwyższej jakości i wydajności

  • Globalne, zróżnicowane środowisko

  • Produkty, które przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju

  • Zobowiązanie do wspierania lokalnych społeczności

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy