Oferta pracy

Szlifierz narzędziowy

ELKO BIS SYSTEMY ODGROMOWE O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna obsługa szlifierki płaszczyzn, wałków.

  • Szlifowanie elementów do wykrojników i form zgodnie z rysunkiem technicznym,

  • Wykonywanie napraw bieżących wykrojników i form,

  • Prowadzenie zleceń wykonania nowych wykrojników,

  • Sprawdzanie wymiarów i kształtów, wykrywanie defektów w wykrojnikach i formach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe mechanik/technik/ślusarz/szlifierz,

  • Umiejętność pracy na szlifierkach: do płaszczyzn, narzędziowych,

  • Atutem będzie znajomość zasad budowy i technologii narzędzi – wykrojników i form wtryskowych,

  • Mile widziana umiejętność obsługi maszyn i urządzeń warsztatowych frezarka, tokarka,

  • Posługiwanie się przyrządami pomiarowymi.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze

  • stabilność zatrudnienia

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

  • atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna – Medicover, karta sportowa - Multisport, okresowe konkursy pracownicze, wyjazdy integracyjne)

ELKO BIS SYSTEMY ODGROMOWE

Spółka Elko-Bis Systemy Odgromowe powstała w 1998 roku we Wrocławiu. To nowoczesna, rodzinna firma, której skuteczna polityka handlowa, wysokie standardy produkcji i obsługi oraz dobór najlepszej kadry pozwoliły dynamicznie rozwijać się oraz zająć pozycję największej firmy w branży odgromowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie osprzęt odgromowy ELKO-BIS sprzedawany jest przez najlepszych dystrybutorów branży elektrotechnicznej i budowlanej w kraju, a także zagranicą. Nasze produkty dostarczamy na prestiżowe inwestycje budowlane w takich krajach jak Rosja, Ukraina, Białoruś, Niemcy, Wlk. Brytania, Irlandia, Kraje Nadbałtyckie, Kraje Bałkańskie, Kraje Bliskiego Wschodu oraz Azja Płd.-Wsch. Rozwijamy umiejętności, wiedzę, doświadczenie przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży.

Przewiń do profilu firmy