Szlifierz- Operator elektronarzędzi

"JUGEMA" sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Kosynierów 74
    Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

"JUGEMA" sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Kosynierów 74

Środa Wielkopolska

JUGEMA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jest kontynuatorem działalności Firmy PPUH JUGEMA która była przedsiębiorstwem prywatnym, działającej na rynku krajowym jak i zagranicznym od 1982 roku. JUGEMA jest producentem maszyn i urządzeń dla przemysłu mięsnego oraz mebli nierdzewnych dla gastronomii. Świadczymy usługi spawania, piaskowania, cięcia, gięcia i wykrawania laserowego.

W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje pracowników na stanowisko: Szlifierz- operator elektronarzędzi

Opis stanowiska:

Jako osoba zatrudniona na stanowisku szlifierza, będziesz odpowiedzialny/a za:

-obróbkę metali poprzez szlifowanie wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni

- czyszczenie i konserwacja używanych narzędzi i maszyn

- stosowanie się do zasad jakościowych oraz instrukcji stanowiskowych obowiązujących w firmie

-przestrzeganie obowiązujących zasad BHP.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy z elektronarzędziami

- dobre nastawienie i chęć samorozwoju.

- dobra organizacja czasu pracy

- pracowitość

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długotrwałą współpracę

• atrakcyjne wynagrodzenie oparte na stawce godzinowej.

• dobre warunki pracy w obiekcie

• możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie o światowym zasięgu działania

• miłą atmosferę

Bez obaw zacznij pracę u nas już dziś. Posiadamy w naszej firmie specjalny system pozwalający w komfortowy sposób wdrożyć pracownika do naszego zespołu.

Dołącz do naszego zespołu i stań się częścią naszej rodzinnej firmy która od lat ceni sobie bogate doświadczenie pracowników.

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą w naszej firmie skontaktuj się z nami już dziś.

Możesz również zobaczyć nasz film promujący: https://www.youtube.com/watch?v=LWid93FZBpw

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy