Logo Pracuj.pl

Szlifierz - Ostrzarz

SOR-DREW S.A.O firmie

  • Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Godziny pracy:
    6:00-14:00
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesów ostrzenia pił tarczowych, pił taśmowych, noży różnych typów do obróbki drewna
  • Udział w pracach konserwacyjnych urządzeń do ostrzenia, znajdujących się w Szlifierni
  • Sprawowanie pieczy nad pomieszczeniem Szlifierni

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie zawodowe
  • Zaangażowanie
  • Współpraca
  • Uważność
  • Umiejętność koncentracji

To oferujemy

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w Zabrzu od poniedziałku do piątku od 6 do 14
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

Miejsce pracy

Zabrze - Biskupice

W grupie SOR-DREW każdego dnia ciężko pracujemy, by spełnić wysokie oczekiwania naszych klientów. Każdy z nich może liczyć na wysoką jakość, terminowość i profesjonalizm na każdym etapie współpracy.

Zespół SOR-DREW liczy ponad 250 pracowników, a każdy z nich w równym stopniu odpowiada za jakość naszych produktów i usług. Stale podnosimy nasze kompetencje, przechodzimy procesy certyfikacji i odbywamy szkolenia branżowe. Pracownicy zatrudnieni są na stabilnych warunkach, a nasze relacje opierają się na wzajemnym szacunku i współpracy.

Szlifierz - Ostrzarz, Zabrze