Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szlifierz

ADAMUS S.A.O firmie

  • Robotnicza 3A, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

ADAMUS S.A.

Robotnicza 3A

Szczecin

Twój zakres obowiązków

Pracując dla nas będziesz:

- obsługiwał narzędziowe szlifierki CNC (współrzędnościowe, do wałków, do płaszczyzn),

- tworzył programy do szlifowania,

- dobierał narzędzia skrawające i parametry skrawania,

- ustawiał i mocował obrabiane detale na maszynie,

- kontrolował wymiary wykonanych detali za pomocą narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, średnicówka),

- prowadził konserwację używanych maszyn i narzędzi.

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia średniego technicznego,

- doświadczenia przy obsłudze szlifierek CNC,

- bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego,

- znajomości zasad tolerancji wymiarowych i geometrycznych,

- umiejętności szybkiego uczenia się,

- sumienności i zaangażowania przy wykonywaniu powierzonych obowiązków.

To oferujemy

  • pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu (nasze produkty wysyłamy do ponad 60 krajów na świecie),

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość wysokich zarobków,

  • pracę z niepowtarzalnymi ludźmi, nastawionymi na osiąganie sukcesów.

  • Benefity

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników