Ta oferta pracy jest nieaktualna od 204 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Szlifierz - wiertarka koordynacyjna DECKEL

  • Sosnowiec, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 18.07.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

SPÓŁDZIELNIA NIEWIDOMYCH "PROMET"

Spółdzielnia Niewidomych "Promet" w Sosnowcu,
uznany producent aparatury sterowniczej i sygnalizacyjnej dla przemysłu,
poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec
Region: śląskie

Opis stanowiska:

  • wiercenie i szlifowanie na obrabiarce otworów w matrycach w zestawach płyt formujących oraz wkładkach
  • pomiary wykonywanych elementów

Wymagania:

  • 2 lata praktyki na tego typu obrabiarkach
  • dobrze opanowany rysunek techniczny

Oferujemy:

  • umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony
  • stabilne warunki finansowe
  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia doświadczenia, nowych umiejętności i wiedzy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SN "Promet" z siedzibą w Sosnowcu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest SN "Promet" z siedzibą w Sosnowcu przy ul. Lipowej 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.