Oferta pracy

Szoper - Dostawca - Kurier

Everli Poland Sp. z o.o.

5 0008 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:tygodniowa

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmujesz zlecenie;

  • Kompletujesz listę zakupów;

  • Dostarczasz zakupy pod adres klienta.

Nasze wymagania

  • Telefon typu smartphone z system iOS/Android, obsługujący usługi Google;

  • Własny samochód i prawo jazdy kat. B;

  • Upoważnienie do pracy na terenie Polski oraz płynna znajomość języka polskiego.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie ok. 20-25 zł na rękę za zrealizowane zlecenie (stawka zależna od liczby produktów w zamówieniu);

  • 100 zł na start! - bonus, który otrzymasz po zrealizowaniu 20 pierwszych zleceń!;

  • Pracę od zaraz;

  • Cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia;

  • Elastyczny grafik - dostępność ustalana samodzielnie w aplikacji;

  • Praca dorywcza, dodatkowa, weekendowa lub też na cały etat - Ty decydujesz ile pracujesz;

  • Bezpośrednie wsparcie dedykowanego City Managera oraz całego Zespołu Wsparcia Everli;

  • Przejrzysty system premiowy: bonusy za ciężkie zakupy, za daleki dojazd do klientów oraz wiele innych!

  • Benefity dla wszystkich Szoperów;

  • Umowa zlecenie lub B2B podpisywana online;

  • Tygodniowe przelewy wynagrodzenia;

  • Zniżki na paliwo;

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na paliwo

  • tygodniowe przelewy wynagrodzenia

Everli zostało założone w 2014 roku w celu uczynienia zakupów spożywczych prostymi, szybkimi i wygodnymi. Klienci wybierają swój ulubiony supermarket i robią zakupy online: wtedy osobisty Szoper udaje się do sklepu, aby starannie przygotować produkt spożywczy i dostarczyć go prosto do domu.

Chcemy zmienić sposób robienia zakupów i oddać cały czas i wysiłek, który każdy teraz poświęca na zbieranie, ustawianie się w kolejkach i przynoszenie własnych artykułów spożywczych do domu. Chcemy to zrobić, aby ludzie mogli spędzać czas na tym, co naprawdę ważne: życiu.

Firma jest obecnie wielomilionową, dobrze finansowaną, skalowalną firmą z czołowymi włoskimi i międzynarodowymi inwestorami, strategicznymi partnerstwami i utalentowanym personelem.

Przewiń do profilu firmy