Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sztauer

PORT GDAŃSKI EKSPLOATACJA S.A.

  • Gdańsk, pomorskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Główny operator przeładunkowy na terenie Portu Gdańsk w części portu wewnętrznego.

Sztauer

Zakres zadań:

  • Wykonywanie prac związanych z załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem wodnych i lądowych środków transportu zgodnie z ustaloną przez przełożonych technologią przeładunków i praktyką morską.

Wymagania:

  • Dobry stan zdrowia,
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie i dobra atmosfera w pracy,
  • Możliwość  podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Pakiet socjalny,
  • Kartę MultiSport.

Ogłoszenie archiwalne