Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Szwacz/Szwaczka

Sanita Footwear Sp. z o.o.O firmie

Sanita Footwear Sp. z o.o.

Kamienna 2

Piła

Sanita Footwear Sp. z o.o. to skandynawski producent chodaków, obuwia letniego i jesienno-zimowego, sprzedawanych w wielu krajach świata. Charakterystyczną cechą naszych wyrobów jest zastosowanie drewnianych podeszew. W naszych produktach nadal zauważyć można dziedzictwo minionych lat oraz pasję i zaangażowanie cechujące najlepszych rzemieślników branży obuwniczej.

Opis stanowiska:

  • przygotowanie elementów obuwia do szycia
  • szycie maszynowe i ręczne obuwia wg projektu
  • ścisła współpraca z projektantem i konstruktorami
  • kontrola uszytych elementów

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dokładność, sumienność, obowiązkowość
  • praktyczna znajomość zasad technologii
  • kultura osobista
  • przestrzeganie zasad BHP
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy
  • wykształcenie średnie lub zawodowe – krawiectwo będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • jednozmianową pracę od poniedziałku do piątku
  • paczki bożonarodzeniowe
  • świadczenia pieniężne wakacyjne i świąteczne
  • upominki na Dzień Kobiet i Mężczyzn
  • pączki na Tłusty Czwartek
  • możliwość korzystania z karty Multisport
  • świadczenia okolicznościowe: ślub pracownika, 25-lecie pożycia małżeńskiego, urodzenie się dziecka
  • jubileusz stażowy co 5 lat oraz dodatkowe świadczenie pieniężne co 10 i 20 lat
  • prezent urodzinowy na 40, 50, 60, 70 urodziny
  • transport do pracy na trasie Strzelce Krajeńskie – Piła
  • pikniki i wycieczki integracyjne
  • łączna przerwa 30 minut wliczana w wynagrodzenie
  • 2 tygodnie urlopu w miesiącach letnich
  • tygodniowy urlop na zakończenie roku
  • urlopy zaplanowane między dniami ustawowo wolnymi

Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami. W składanych aplikacjach (CV) proszę zamieścić klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Ogłoszenie archiwalne