Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szwacz / Szwaczka

Sanita Footwear Sp. z o.o.

  • Kamienna 2, Piła
    Piła, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Kamienna 2

Piła

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie elementów obuwia do szycia

  • szycie maszynowe i ręczne obuwia wg projektu

  • ścisła współpraca z projektantem i konstruktorami

  • kontrola uszytych elementów

Nasze wymagania

  • doświadczenie jest mile widziane ale niewymagane gdyż szkolimy w zakresie szycia

  • dokładność, sumienność, obowiązkowość

  • praktyczna znajomość zasad technologii

  • kultura osobista

  • przestrzeganie zasad BHP

  • dbałość o porządek na stanowisku pracy

  • wykształcenie średnie lub zawodowe – krawiectwo będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • przeszkolenie w zakresie szycia naszej produkcji

  • umowę o pracę

  • jednozmianową pracę od poniedziałku do piątku

  • paczki bożonarodzeniowe

  • świadczenia pieniężne wakacyjne i świąteczne

  • upominki na Dzień Kobiet i Mężczyzn

  • pączki na Tłusty Czwartek

  • premia za staż

  • możliwość korzystania z karty Multisport

  • świadczenia okolicznościowe: ślub pracownika, 25-lecie pożycia małżeńskiego, urodzenie się dziecka

  • jubileusz stażowy co 5 lat oraz dodatkowe świadczenie pieniężne co 10 i 20 lat

  • prezent urodzinowy na 40, 50, 60, 70 urodziny

  • transport do pracy na trasie Strzelce Krajeńskie – Piła

  • pikniki i wycieczki integracyjne

  • łączna przerwa 30 minut wliczana w wynagrodzenie

  • 2 tygodnie urlopu w miesiącach letnich

  • tygodniowy urlop na zakończenie roku

  • urlopy zaplanowane między dniami ustawowo wolnymi

Sanita Footwear Sp. z o.o. to skandynawski producent chodaków, obuwia letniego i jesienno-zimowego, sprzedawanych w wielu krajach świata. Charakterystyczną cechą naszych wyrobów jest zastosowanie drewnianych podeszew. W naszych produktach nadal zauważyć można dziedzictwo minionych lat oraz pasję i zaangażowanie cechujące najlepszych rzemieślników branży obuwniczej.

Przewiń do profilu firmy