Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szwaczka - Krawcowa - szycie odzieży

NoszeCoChce s.c. Radosław Garlewski Jacek Fojcik

3 0003 500 brutto / mies.
  • Zabrze, śląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Druk i haft na materiałach tekstylnych. Produkcja strojów sportowych i gadżetów klubowych. Usługi haftu, sitodruku, sublimacji i szycia na zamówienie.

Opis stanowiska:

  • Szycie czapek, kominiarek, smyczy, poduszek, bluz, koszulek według wskazanego schematu
  • Szycie na maszynie przemysłowej stębnówka, overlok, drabinka (renderka)

Wymagania:

  • Umiejętność szycia na maszynach przemysłowych (konieczna umiejętność szycia na renderce)
  • Sumienność i dokładność
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę blisko centrum Zabrza
  • terminowe wynagrodzenie
  • rodzaj umowy do uzgodnienia.

Ogłoszenie archiwalne