Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szwaczka - Krojcza - szycie lekkie

E-PRICE Wojciech Kubacki

3 0003 500 brutto / mies.
  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • szycie odzieży lekkiej: kostiumy karnawałowe, odzież dziecięca

  • krojenie nożami tarczowymi wg. wykrojów

Nasze wymagania

  • doświadczenie i umiejętność szybkiego i dokładnego szycia

  • doświadczenie i umiejętność krojenia wg. wykrojów (noże tarczowe)

  • obsługa maszyn przemysłowych Overlock, Stebnówka

  • zaangażowanie i sumienne podejście do pracy

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-15:00

  • praca w zakładzie w Koszalinie - praca w zespole 5-7 osób

  • uczciwe zasady pracy

  • terminowe wypłaty

  • pracę w miłej atmosferze i dobrych warunkach

  • Benefity

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

Jesteśmy firmą o 15-letnim doświadczeniu w branży Party! Zajmujemy się sprzedażą akcesoriów imprezowych, balonów, gadżetów eventowych oraz kostiumów karnawałowych. Nasze główne kanały dystrybucji to 3 sklepy internetowe, 4 sklepy stacjonarne, platforma allegro oraz sprzedaż hurtowa.

Przewiń do profilu firmy