Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Szwaczka/Szwacz

HOMESOFA Sp. z o.o.

3 1504 150 brutto / mies.
  • Chełmińska 121, Grudziądz
    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Chełmińska 121

Grudziądz

Twój zakres obowiązków

  • Szycie pokrowców

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość obsługi maszyny

  • umiejętność wszywania zamków lub predyspozycje do nauki tej czynności

  • mile widziane doświadczenie w szyciu pokrowców

To oferujemy

  • stałe godziny pracy 6.00-14.00

  • możliwość próby szycia na naszych maszynach

  • jedna zmiana

  • opiekun wprowadzający w obowiązki

  • lokalizacja w śródmieściu bezpośrednio przy przystanku autobusowym i tramwajowym

  • dodatkowe wynagrodzenie za wyniki w pracy

  • zgrany zespół pracowniczy

O nas

Pierwsza możliwość zatrudnienia to szycie pokrowców, czyli szwaczka otrzymuje gotowe elementy do połączenia - zszycia wg dokumentacji.

Druga możliwość zatrudnienia to stebnowanie czyli po otrzymaniu już uszytego elementu przez inną szwaczkę wykonanie prac wykończeniowych tzw. szwem ozdobnym czyli stebnówką.

Każdy ma inne predyspozycje, więc można sprawdzić swoje umiejętności w obu zakresach.