Oferta pracy

T-SQL Developer

Omnipack Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Omnipack to lider rynku logistyki dla eCommerce w Polsce. Codziennie wspieramy ponad 100 firm w realizacji zamówień i zaspokojeniu potrzeb e-konsumentów – zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Wierzymy, że w skostniałej branży logistycznej można mocno namieszać – w ciągu kilku lat planujemy podbić Europę.

Ale Omnipack to przede wszystkim ludzie. Konkretne osoby, wiedza i doświadczenie – to one stoją za sukcesem firmy. Jeśli wierzysz w potencjał eCommerce, a Twoim priorytetem jest rozwój zawodowy i realny wpływ na tworzenie czegoś nowego – dołącz do nas!

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub podobne;
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w Transact-SQL;
  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
  • Silna koncentracja na celu oraz umiejętność rozumienia procesów biznesowych i potrzeb informacyjnych;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Znajomość programów: SQL Server Management Studio, SQL Server Profiler;
  • Znajomość PowerBI będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki

  • Tworzenie/utrzymanie/optymalizacja procedur, tabel, widoków;
  • Utrzymanie istniejących paczek ETL (Integration Services);
  • Dokumentacja omawianych wymagań z/na kod t-sql.

Oferujemy

  • Realny wpływ na rozwój firmy w Europie i zagranicą;
  • Możliwość korzystania z benefitów np. : opieka medyczna, imprezy integracyjne praca w nowoczesnym biurze w Centrum Warszawy (okolice Ronda ONZ);
  • Zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę lub B2B;
  • Praca od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach (rozpoczynamy między 7-10);
  • Praca w młodym i energicznym zespole;
  • Swobodna kultura organizacyjna i możliwość pracy zdalnej.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Omnipack sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Żelazna 59, 00-848 Warszawa.”, a także “Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”, jeśli chcesz brać udział w przyszłych rekrutacjach.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy