Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tactical Buyer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WORKSTREET rozpoczęła swoją działalność w roku 1995 i od początku pracuje z Klientami w oparciu o najwyższe standardy jakościowe specjalizując się w rekrutacji kluczowych specjalistów, menedżerów
    oraz wysokiej kadry kierowniczej.

    Naszym klientem jest międzynarodowy koncern z branży retail (sklepy wielko powierzchniowe – niespożywcze)
    W związku intensywnym rozwojem działalności firmy w Polsce poszukujemy do Kandydata na stanowisko:

    (Indirect Materials – transport krajowy i inne usługi w procesie posprzedażnym)

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • prowadzenie negocjacji handlowych i ustalenie najkorzystniejszych warunków współpracy z dostawcami
    • poszukiwania nowych dostawców i nadzór nad procesem ich kontraktowania
    • analiza cen rynkowych kupowanych serwisów oraz ocena jakości aktualnych dostawców zmierzająca do optymalizacji kosztów i warunków realizowanych zakupów
    • inicjowanie i wdrażanie projektów w zakresie optymalizacji procesu zakupów
    • ocena ryzyka poszczególnych dostawców
    • negocjowanie najlepszych warunków zakupów usług transportowych i serwisowych oraz podejmowanie decyzji o wyborze dostawcy na podstawie cen, jakości oraz strategii organizacji
    • sporządzanie zapytań ofertowych i analiza otrzymanych ofert
    • współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji w celu realizacji zadań
    • sporządzanie analiz, zestawień i raportów

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub techniczne)
    • co najmniej 3 – letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku specjalisty ds. zakupów – preferowane w branży transportowej/logistycznej lub retail
    • umiejętności w zakresie budowania pozytywnych relacji z dostawcami i współpracownikami
    • znajomość technik negocjacyjnych oraz umiejętności analitycznego myślenia
    • wiedzy z zakresu zakupów i łańcucha dostaw
    • komunikatywność

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w międzynarodowej i rozwijającej się na rynku polskim organizacji
    • możliwość dalszego rozwoju kompetencji zawodowych
    • dobrej jakości narzędzia pracy i atrakcyjne wynagrodzenie
    • Samodzielność i możliwość działania w środowisku sprzyjającym realizacji własnych pomysłów.
    • Pracę w gronie ekspertów w międzynarodowej korporacji.
    • Możliwość udziału w projektach z zakresu analizy sprzedaży.
    • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia.
    • Atrakcyjny pakiet benefitów
    Zainteresowane osoby prosimy o jak najszybsze przesłanie swojej aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o umieszczenie w Państwa dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli :

    „"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w korespondencji elektronicznej/papierowej z przedstawicielem firmy WORKSTREET Sp. z o.o. do celów związanych z procesami rekrutacyjnymi prowadzonymi teraz oraz w przyszłości przez Workstreet Sp. z o.o. zgodnie z Ustawą z dnia 24 maj 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 treść jednolita). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom tj. potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesami rekrutacyjnymi prowadzonymi przez Workstreet Sp. z o.o. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Powyższa zgoda obejmuje wszystkie zapisy polityki prywatności zawartej na stronie internetowej firmy WORKSTREET Sp. z o.o – www.workstreet.pl

    Prosimy o umieszczenie w Państwa dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: