Ta oferta pracy jest nieaktualna od 144 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tajemniczy Klient

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 23.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Agencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions należąca do spółki Grupa WW sp. z o.o. działa na rynku badań marketingowych i społecznych od ponad 5 lat. Więcej informacji na stronie http://fastsolutions.pl

    W związku z realizacją nowych projektów badawczych poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy dodatkowej
    Tajemniczy Klient (Mystery Shopper)
    Lokalizacja: małopolskie

    Opis stanowiska

    Zadaniem Tajemniczego Klienta jest wizytacja różnego rodzaju placówek handlowo-usługowych t.j. sklepów, salonów kosmetycznych, samochodowych, sieci telefonii komórkowej, aptek, restauracji, drogerii itd. Wcielając się w rolę potencjalnego klienta, tajny audytor - w sposób niejawny - obserwuje otoczenie i ocenia jakość obsługi w odwiedzanej placówce.

    Wymagania

    Przed kandydatami nie stawiamy żadnych formalnych wymogów kwalifikacyjnych odnoszących się do wykształcenia lub doświadczenia zawodowego. Najważniejsze jest dla nas zaangażowanie i rzetelność audytora. Poszukujemy osób pełnoletnich, którym obsługa komputera, korzystanie z Internetu oraz urządzeń mobilnych nie sprawia żadnego problemu.

    Jeżeli jesteś dobrym obserwatorem, potrafisz spontanicznie zainscenizować sytuację wskazaną w scenariuszu wizyty i lubisz dzielić się swoimi opiniami - dołącz do nas i zarejestruj się w naszej bazie Tajemniczych Klientów.

    Oferujemy

    Po zarejestrowaniu, co jakiś czas, w zależności od dostępności badań, zadzwonimy do Ciebie i zaprosimy Cię do zwizytowania wskazanej placówki. Otrzymasz od nas stosowne materiały i instruktaż oraz zostaniesz poproszony o wyrażenie opinii. Zarejestrowanie się w bazie nie jest równoznaczne z otrzymaniem zlecenia.

    Współpracujemy z Tajemniczymi Klientami na podstawie umowy zlecenia lub umowy współpracy (z osobami posiadającymi możliwość wystawienia faktury z Vat lub bez VAT).

    Pamiętaj! Współpraca z nami ma charakter dorywczy! Nie gwarantujemy stałego wynagrodzenia, a jedynie możliwość zdobycia dodatkowych środków finansowych. Osoby do współpracy przy określonych projektach dobierane są na podstawie profilu spełniającego kryteria danego badania.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.