Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Taksówkarz

TRAFFIC PARTNER sp. z o.o.

umowa zlecenie
50,0080,00 brutto / godz.
kontrakt B2B
50,0080,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Zacznij zarabiać z Traffic Partnerem jako kierowca jeżeli:

  • Masz ukończone 20 lat i minimum rok prawo jazdy?

  • Posiadasz samochód powyżej 2002.?

  • Chcesz sam ustalać sobie godziny i rytm swojej pracy?

  • Jesteś osobą niekaraną?

Nasze wymagania

  • Pomożemy w przystosowaniu Twojego pojazdu do aktualnych wymagań dla TAXI - wystarczy zakup lampy TAXI na magnes

  • Udostępnimy Tobie wypis z naszej licencji na przewóz osób na Twój samochód

  • Przeszkolimy, a następnie wdrożymy Cię do branży

  • Rozliczymy Twoje przychody dzięki czemu nie będziesz zmuszony do zakładania własnej działalności gospodarczej

  • Nie zwlekaj i zostań swoim szefem we własnym samochodzie już od jutra!

To oferujemy

  • Wypłaty co tydzień

  • Wsparcie merytoryczne i techniczne naszego zespołu 24h / 7 dni w tygodniu;

  • Liczne zniżki i benefity

  • Możliwość skorzystania z pakietu opieki medycznej Luxmed oraz karty sportowej Multisport

O nas

Jesteśmy licencjonowanym partnerem rozliczeniowym aplikacji mobilnych TAXI oraz FOOD DELIVERY w 86 polskich miastach. Na co dzień łączymy pasję do transportu z nieustannie rozwijającą się technologią. Zajmujemy się kompleksowym wdrożeniem dostawców oraz kierowców TAXI do branży, pomoc w spełnieniu wszelkich wymagań formalnych oraz rozliczanie ich przychodów bez konieczności prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Jeżeli cenisz sobie niezależność, a elastyczny grafik to coś czego wymagasz w swoim życiu zawodowym skontaktuj się z nami i dowiedz więcej o możliwoślicach współpracy w Twoim mieście.