Oferta pracy

Talent Acquisition Consultant - Team Leader

P&P Solutions Sp. z o.o.

umowa o pracę
8 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych end-to-end, na rzecz Klientów zewnętrznych.

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów metodami direct search.

  • Proponowanie nowych strategii oraz źródeł dotarcia do pasywnych kandydatów.

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych, długofalowych relacji z Kandydatami i Klientami.

  • Planowanie codziennej pracy Zespołu (w tym ustalanie priorytetów, strategii, realizacji celów).

  • Motywowanie zespołu rekrutacyjnego poprzez regularny mentoring i przekazywanie informacji zwrotnej (kultura pytań i feedback’u).

  • Dbanie o wysoką jakość komunikacji.

  • Prowadzenie działań budujących pozytywny wizerunek firmy na rynku IT.

  • Udział w aktywnościach Employer Brandingowych.

  • Budowanie bazy kontaktów na potrzeby przyszłych rekrutacji oraz dbanie o dobry Candidate Experience.

  • Pomoc przy organizacji wydarzeń firmowych.

  • Udział w wydarzeniach związanych z rekrutacją.

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji w branży IT, idealnie w agencji rekrutacyjnej lub outsourcingu specjalistów IT.

  • Posiadasz minimum 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem Konsultantów w obszarze rekrutacji w branży IT.

  • Znasz skuteczne metody i źródła aktywnego pozyskiwania Kandydatów (mile widziana bogata baza kontaktów na portalach społecznościowych typu LinkedIn).

  • Posiadasz wiedzę i doświadczenie z obszaru rekrutacji w IT poparte sukcesami.

  • Lubisz rozwój a wysokie zarobki są dla Ciebie motywacją.

  • Cechuje Cię samodzielność, dobra organizacja pracy i umiejętność skutecznego zarządzania własnym czasem.

  • Jesteś osobą zorientowaną na jakość i satysfakcję zarówno Klienta, jak i Kandydata.

  • Jesteś osobą ambitną, zaangażowaną i godną zaufania.

  • Potrafisz komunikować się jasno i przekonywująco.

  • Czujesz się dobrze w negocjacjach.

  • Łatwo przychodzi Ci nawiązywanie i budowanie relacji z innymi ludźmi.

  • Znasz dobrze język angielski (min. B2).

  • Lubisz wychodzić poza sferę swojego komfortu.

  • Masz dystans do siebie i poczucie humoru.

  • Szybko się uczysz.

  • Chcesz rozwijać siebie i otoczenie, w którym pracujesz.

To oferujemy

  • Solidną podstawę plus nieograniczone prowizje.

  • Startup’ową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji.

  • Sprzęt i soft dopasowany do Ciebie.

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

  • Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy (Team Leader -> Manager -> Branch Manager).

  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym.

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym.

  • Wyjścia integracyjne.

  • Codziennie pyszną kawę i herbatę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • pakiet relokacyjny

  • inicjatywy dobroczynne

Jakie mamy dla Ciebie zadania:

  • Będziesz odpowiedzialna/-y za rozwinięcie własnego zespołu rekrutacyjnego, szkolenia wewnętrzne, motywowanie, zarządzanie pracą i wynikami Konsultantów wchodzących w skład Twojego zespołu.

  • W swojej codziennej pracy, będziesz wyszukiwać najlepszych specjalistów na stanowiska takie jak: Analityk Biznesowy, Developerzy (np. Java, .NET, Python, PHP, Python), QA i inne.

  • Będziesz również kompleksowo realizować procesy rekrutacyjne w obszarze IT – od aktywnego pozyskania kandydatów, przez screening, ofertowanie i negocjacje aż po finalizację kontraktów.

Jak wygląda nasz proces?

Nasz proces składa się z dwóch rozmów: wstępnej telefonicznej i drugiej f2f lub video.

Wyślij nam swoje CV i dołącz do P&P Solutions!

P&P Solutions rozwija się w dynamicznym tempie, a co za tym idzie - poszukujemy nowych, ambitnych i charyzmatycznych osób do naszego zespołu rekrutacyjnego.

Poszukujesz możliwości ciągłego rozwoju i realizacji projektów dających poczucie satysfakcji? Chcesz pracować wśród ludzi z pasją stawiających na dobrą atmosferę ponad korporacyjny ład?

Do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Talent Acquisition Consultant / Team Leader

Przewiń do profilu firmy