Logo Pracuj.pl

Talent Acquisition Consultant - Team Leader

P&P Solutions Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
8 000–12 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
9 000–14 000
netto (+ VAT) / mies.
  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych end-to-end, na rzecz Klientów zewnętrznych.
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów metodami direct search.
  • Proponowanie nowych strategii oraz źródeł dotarcia do pasywnych kandydatów.
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych, długofalowych relacji z Kandydatami i Klientami.
  • Planowanie codziennej pracy Zespołu (w tym ustalanie priorytetów, strategii, realizacji celów).
  • Motywowanie zespołu rekrutacyjnego poprzez regularny mentoring i przekazywanie informacji zwrotnej (kultura pytań i feedback’u).
  • Dbanie o wysoką jakość komunikacji.
  • Prowadzenie działań budujących pozytywny wizerunek firmy na rynku IT.
  • Udział w aktywnościach Employer Brandingowych.
  • Budowanie bazy kontaktów na potrzeby przyszłych rekrutacji oraz dbanie o dobry Candidate Experience.
  • Pomoc przy organizacji wydarzeń firmowych.
  • Udział w wydarzeniach związanych z rekrutacją.

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji w branży IT, idealnie w agencji rekrutacyjnej lub outsourcingu specjalistów IT.
  • Posiadasz minimum 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem Konsultantów w obszarze rekrutacji w branży IT.
  • Znasz skuteczne metody i źródła aktywnego pozyskiwania Kandydatów (mile widziana bogata baza kontaktów na portalach społecznościowych typu LinkedIn).
  • Posiadasz wiedzę i doświadczenie z obszaru rekrutacji w IT poparte sukcesami.
  • Lubisz rozwój a wysokie zarobki są dla Ciebie motywacją.
  • Cechuje Cię samodzielność, dobra organizacja pracy i umiejętność skutecznego zarządzania własnym czasem.
  • Jesteś osobą zorientowaną na jakość i satysfakcję zarówno Klienta, jak i Kandydata.
  • Jesteś osobą ambitną, zaangażowaną i godną zaufania.
  • Potrafisz komunikować się jasno i przekonywująco.
  • Czujesz się dobrze w negocjacjach.
  • Łatwo przychodzi Ci nawiązywanie i budowanie relacji z innymi ludźmi.
  • Znasz dobrze język angielski (min. B2).
  • Lubisz wychodzić poza sferę swojego komfortu.
  • Masz dystans do siebie i poczucie humoru.
  • Szybko się uczysz.
  • Chcesz rozwijać siebie i otoczenie, w którym pracujesz.

To oferujemy

  • Solidną podstawę plus nieograniczone prowizje.
  • Startup’ową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji.
  • Sprzęt i soft dopasowany do Ciebie.
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.
  • Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy (Team Leader -> Manager -> Branch Manager).
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym.
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym.
  • Wyjścia integracyjne.
  • Codziennie pyszną kawę i herbatę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • inicjatywy dobroczynne

Jakie mamy dla Ciebie zadania:

  • Będziesz odpowiedzialna/-y za rozwinięcie własnego zespołu rekrutacyjnego, szkolenia wewnętrzne, motywowanie, zarządzanie pracą i wynikami Konsultantów wchodzących w skład Twojego zespołu.
  • W swojej codziennej pracy, będziesz wyszukiwać najlepszych specjalistów na stanowiska takie jak: Analityk Biznesowy, Developerzy (np. Java, .NET, Python, PHP, Python), QA i inne.
  • Będziesz również kompleksowo realizować procesy rekrutacyjne w obszarze IT – od aktywnego pozyskania kandydatów, przez screening, ofertowanie i negocjacje aż po finalizację kontraktów.

Jak wygląda nasz proces?

Nasz proces składa się z dwóch rozmów: wstępnej telefonicznej i drugiej f2f lub video.

Wyślij nam swoje CV i dołącz do P&P Solutions!

P&P Solutions Sp. z o.o.

P&P Solutions rozwija się w dynamicznym tempie, a co za tym idzie - poszukujemy nowych, ambitnych i charyzmatycznych osób do naszego zespołu rekrutacyjnego.

Poszukujesz możliwości ciągłego rozwoju i realizacji projektów dających poczucie satysfakcji? Chcesz pracować wśród ludzi z pasją stawiających na dobrą atmosferę ponad korporacyjny ład?

Do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Talent Acquisition Consultant / Team Leader

Talent Acquisition Consultant - Team Leader, świętokrzyskie