Oferta pracy

Talent Acquisition Coordinator

Edge One Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie kandydatów z branży IT poprzez aktywny (direct search, networking, fora i portale dla IT)

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kandydatami

  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami

  • Prezentacja oferty

  • Aktualizacja bazy kandydatów

  • Udział w inicjatywach employer branding’owych

  • Ścisła współpraca z działem Delivery, Marketingu, Sprzedaży

Nasze wymagania

  • Znajomość branży i rynku pracy IT

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • Umiejętność organizacji własnej pracy

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Kreatywność, sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania

To oferujemy

  • Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze

  • Niezbędne narzędzia pracy (konto premium na portalach społecznościowych)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe adekwatne do posiadanych kompetencji + system premiowy

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • System szkoleń w ramach programu rozwojowego

  • Dodatkowe pakiety (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie)

  • Kurs języka angielskiego

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy