Talent Acquisition Coordinator

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 23.08.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 22.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Edge One Solutions jest polską spółką z sektora nowych technologii, działającą zarówno na rynku krajowym jak i za granicą. Naszą specjalnością jest dostarczanie kompleksowych usług informatycznych w celu wspierania naszych klientów w ich potrzebach i wyzwaniach. W ramach współpracy z wieloma przedsiębiorstwami z różnych sektorów (e-commerce, travel, banking, insurance etc.) współtworzyliśmy zespoły specjalistów IT (programiści, testerzy, analitycy, managerowie), które do tej pory zrealizowały ponad 100 projektów informatycznych.

    Miejsce pracy: Lublin

    Zadania:

    • Docieranie i pozyskiwanie kandydatów z branży IT (direct search, networking, fora i portale dla IT)
    • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z potencjalnymi kandydatami do pracy w Edge1S
    • Prezentacja oferty firmy
    • Selekcja kandydatów
    • Aktualizacja firmowej bazy kandydatów
    • Udział w inicjatywach employer branding’owych Edge1S
    • Ścisła współpraca z działem Delivery, Marketingu, Sprzedaży
    • Raportowanie wyników prac – praca w oparciu o cele

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Znajomość branży i rynku pracy IT
    • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Umiejętność organizacji własnej pracy
    • Wysokie umiejętności interpersonalne
    • Kreatywność, sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania
    • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z aktywną sprzedażą

    Oferujemy:

    • Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
    • Niezbędne narzędzia pracy (konto premium na portalach społecznościowych)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe adekwatne do posiadanych kompetencji + system premiowy
    • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
    • System szkoleń w ramach programu rozwojowego
    • Dodatkowe pakiety (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie)
    • Kurs języka angielskiego w siedzibie firmy
    • Liczne imprezy, eventy integracyjne
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą:
    Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922"

    Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.